Jak zapolować na tanie bilety lotnicze?

SKU: ASTRX0001

Podróżowanie po całym świecie wcale nie musi wiązać się z dużymi wydatkami. Turyści często obawiają się przede wszystkim drogich biletów lotniczych. Istnieją jednak sposoby, które umożliwiają zagwarantowanie sobie tanich lotów. Kluczem do sukcesu jest planowanie z wyprzedzeniem oraz bycie na bieżąco z okazjami. Jak polować na tanie bilety lotnicze?

Bilety kupujemy z dużym wyprzedzeniem

To spora niedogodność, która wymaga od nas planowania z dużym wyprzedzeniem. Jeżeli zależy nam jednak na tanich biletach lotniczych, musimy rozpocząć poszukiwania dużo wcześniej. Eksperci szacują, że najlepiej rozglądać się za lotami już na 2-3 miesiące przed planowaną podróżą. Bywają i ekstremalne przypadki, gdy bilet kupowany jest nawet 9 miesięcy wcześniej. Duże wyprzedzenie pozwala pozyskać bilety nawet o kilkadziesiąt procent taniej.

Strony z promocyjnymi lotami

W sieci możemy natrafić na strony internetowe, które informują nas o promocjach organizowanych przez głównych przewoźników. Czasami dostępne są promocje w rodzaju: „Dwa bilety w cenie jednego” lub „drugi bilet o połowę taniej”. Niektóre strony oferują także wysyłania powiadomień o biletach, które interesują nas w pierwszej kolejności.

Social media wsparciem dla podróżnych

Na serwisach społecznościowych możemy znaleźć grupy, w których użytkownicy na bieżąco informują się o ciekawych promocjach organizowanych przez najważniejszych przewoźników. To kolejne cenne źródło informacji, które pomoże nam pozyskać tanie bilety lotnicze.

Opinie

Nie ma żadnych opinii

Be the first to review “Jak zapolować na tanie bilety lotnicze?”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *