Akumulatory żelowe HAZE dystrybuowane w oficjalnym punkcie sprzedaży podanego producenta

Akumulatory żelowe HAZE sprzedawane w oficjalnym sklepie wskazanego producenta, czyli w sklepie COMSYSTEM zaliczają się do urządzeń nad wyraz praktycznych. Można do nich także dobrać ładowarki oraz akcesoria. Nowe akumulatory dedykowane są do bardzo wielu zastosowań, przykładowo do: maszyn czyszczących, łodzi, czy jachtów. W katalogu umieszczona jest cała gama produktowa: HZY EVE, urządzenia przeznaczone do łodzi i jachtów, HZY SOLAR, modele do rozruchu maszyn i silników, a także bezobsługowe AGM. Tego typu ładowarki automatyczne są nad wyraz użyteczne.

Używane są do uzupełnienia energii w bateriach do licznych urządzeń. W punkcie oferowane są wyłącznie nowe urządzenia, podlegające oficjalnej gwarancji fabrycznej. Imponująca jakość dostępnych produktów udokumentowana jest nadawanymi w branży certyfikatami. Akumulatory zrobione w technologii żelowej są bezobsługowe i mają znacznie dłuższą żywotność aniżeli tradycyjne wersje. Docenione są też za to, że mają zdolność powracania do pełnej sprawności również wówczas, gdy są głęboko rozładowane. Nie tylko świetnie tolerują wysoką temperaturę, ale sprawdzą się też w temperaturach ujemnych. W polskim klimacie jest to pożądana cecha. Imponująca jakość oraz użyteczność takich akumulatorów powodują, że są one cenione w wielu branż.

Udostępnione wyroby w sklepie są rozdzielone w działach, co ułatwia robienie zakupów. akumulator litowo-jonowy 12v 100ah kupują klienci, którzy chcieliby je umieszczać w autach napędzanych elektrycznie, w maszynach transportowych oraz podnoszących – wózkach jezdniowych, wózkach widłowych, holownikach, platformach, podnośnikach koszowych oraz w paleciakach. Dystrybuowane są też akumulatory żelowe do maszyn czyszczących, akumulatory marine do łodzi mających napęd elektryczny oraz do zasilenia urządzeń elektrycznych na łodziach i jachtach o napędzie spalinowym. Jest możliwość też wybierać akumulatory nadające się do kamperów i przyczep kempingowych. Do asortymentu zaliczają się także akumulatory do elektrowni wiatrowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY